GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 9614036
*
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:07:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 20:01:24
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
5244 Kaffeservis
+ uppläggningsfat, 8 delar, nysilver, Webster Wilc..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5038 Kaffeservisdelar
15 delar, Rosenthal Bavaria, Maria.
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:33
-
5079 Kaffeservisdelar
25delar, Fyrklöver.
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5100 Kaffeservisdelar
6 delar, Royal Copenhagen + Bing & Grøndahl, Musse..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:02
*
Kaffeservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 20:01:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
5244 Kaffeservis
+ uppläggningsfat, 8 delar, nysilver, Webster Wilc..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5038 Kaffeservisdelar
15 delar, Rosenthal Bavaria, Maria.
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:33 -
5079 Kaffeservisdelar
25delar, Fyrklöver.
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5100 Kaffeservisdelar
6 delar, Royal Copenhagen + Bing & Grøndahl, Musse..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:02